Лудогорец не успя да спечели срещу Бърно в петата си контрола по време на лагера на отбора на турска земя. Проверката завърши 0:0, като през първото полувреме разградчани бяха по-активни, докато през втората част нивото им на игра спадна значително.

Вандерсон отправи хубав далечен удар в 8-та минута, но Меличарек внимаваше и успя да избие топката в корнер.

Милан Борян се наложи да спасява удар на Зоубеле в 24-та минута.

Джонатан Кафу изскочи на добра позиция в 25-та минута и стреля, но Меличарек спаси.

Бърно можеше да поведе в резултата в 30-та минута, когато Хуцка стреля със задна ножица отблизо, Милан Борян обаче се разтегна и направи решаващо спасяване.

В 33-та минута Джонатан Кафу отправи далечен удар, но встрани от десния стълб на вратата на Меличарек.

В началото на второто полувреме Денислав Александров отправи хубав далечен удар, но вратарят на Бърно успя да спаси.

Бърно организира добра атака в 55-та минута. Куцера отправи хубав далечен удар, но топката премина встрани от левия стълб на вратата на Аргилашки.

В 74-та минута Натанаел навлезе в наказателното поле на Бърно, след което стреля, но над напречната греда.

Георги Аргилашки получи контузия в 77-та минута и треньорският щаб на Лудогорец бе принуден да върне Милан Борян в игра.

Лудогорец: 1. Милан Борян (46' - 33. Георги Аргилашки) – 25. Йордан Минев (46' - 77. Витиня), 27. Козмин Моци (46' - 55. Георги Терзиев), 37. Венцислав Керчев (46' - 3. Тейнур Марем), 16. Браян Ангулов (46' - 6. Натанаел) – 30. Андрей Препелица (46' - 18. Светослав Дяков), 8. Лукас Саша – 92. Джоди Лукоки, 88. Вандерсон (46' - 84. Марселиньо), 22. Джонатан Кафу – 17. Цветелин Чунчуков (46' - 90. Денислав Александров)

Бърно: 1. Меличарек, 14. Костал, 30. Керестес, 6. Йованович, 7. Завадил, 19. Лутонски, 8. Малик, 18. Чриен, 10. Зоубеле, 24. Хуцка, 37. Резничек

90+2 Край на мача!

90+1' Светослав Дяков получи жълт картон за реплика към съдията.

79' Милан Борян се наложи да се завърне на вратата на Лудогорец за заключителните минути от мача.

77' Георги Аргилашки получи контузия и ще се наложи принудително да бъде заменен.

74' Натанаел навлезе в наказателното поле на Лудогорец, след което стреля, но над напречната греда.

55' Куцера отправи хубав далечен удар, но топката премина встрани от левия стълб на вратата на Аргилашки.

48' Хубав далечен удар на Денислав Александров, но вратарят на Бърно успя да спаси.

46' Начало на второто полувреме!

45' Край на първото полувреме!

44' Цветелин Чунчуков стреля с глава, но над напречната греда в аут.

39' Джоди Лукоки стреля, но неточно в аут.

33' Джонатан Кафу отправи далечен удар, но встрани от десния стълб на вратата на Меличарек.

30' Хуцка стреля със задна ножица отблизо, Борян се разтегна и направи решаващо спасяване.

25' Джонатан Кафу стреля, но Меличарек успя да избие.

24' Милан Борян се наложи да спасява удар на Зоубеле.

17' Лутонски стреля, но над напречната греда в аут.

14' Хуцка стреля, но неточно над напречата греда в аут.

9' Кафу центрира в наказателното поле на Бърно, където вратарят за малко не сбърка, но Костал успя да изчисти топката в корнер.

8' Вандерсон отправи хубав далечен удар, но Меличарек успя да избие в корнер.