Лудогорец не успя да сътвори чудо срещу френския шампион Пари Сен Жермен. Разградчани претърпяха поражение с 1:3 в мача от втория кръг на груповата фаза на Шампионската лига.

Въпреки този резултат, „орлите“ започнаха двубоя по великолепен начин. След 16 минути игра възпитаниците на Георги Дерменджиев поведоха. Перфектно изпълнен фаул от Натанаел доведе до нов полет на мечтите.

Дерменджиев: Това е игра на грешки, ще вземем още точки

Парижани обаче изравниха в края на първата част, а през втората Козмин Моци изпусна дузпа при резултат 1:2 в полза на гостите. Така в крайна сметка момчетата на Унай Емери реализираха и трети гол и си тръгнаха с трите точки.

Изживейте още веднъж гола на Лудогорец срещу Пари Сен Жермен с емоционалния коментар на Веско Вълчев и Светослав Табаков в ефира на Дарик радио!