Младежкият тим на Лудогорец допусна поражение с 1:8 от ПСЖ в двубой от Шампионска лига. Парижани успяха да открият резултата още в 9-ата минута, когато точен беше Есенде. Джордж Уеа-младши удвои преднината на гостите в 29-ата минута, а само 3 по-късно Есенде с втория си гол в мача направи преднината на тима от Париж класическа.

Александров успя да реализира първото попадение за тима от Разград в 38-ата минута, но минута по-късно Нкунку направи резултата 1:4. През втората част Уеа успя да реализира пети гол в 48-ата минута. В последните 11 минути на срущата паднаха нови 3 гола във вратата на Наумов. Нкунку от дузпа, Уеа и Диаби оформиха крайния резултат.

Лудогорец - ПСЖ 1:8

Голмайстори:

0:1 Есенде (9), 0:2 Уеа (29), 0:3 Есенде (32), 1:3 Александров (38), 1:4 Нкунку (39), 1:5 Уеа (48), 1:6 Нкунку (79-дузпа), 1:7 Уеа (85), 1:8 Диаби (88)

Лудогорец: Наумов, Великов, Младенов, Петров, Стойнов, Дост, Юнуз, Климентов, Александров, Цвятков, Ковачев

ПСЖ: Гибоа, Дагба, Жоржен, Дембеле, Ебоа Ебоа, Калегари, Нкунку, Уеа, Есенде, Туре, Бердене

65 - Шут на Сумаре, отново последва спасяване на Наумов

71 - Червен картон за Дост от Лудогорец, той получи втори жълт картон и напусна терена

72 - Ебуа Ебуа пропусна изгодна възможност за гол

79 - 1:6 Гол от дузпа за ПСЖ, точен е Нкунку

85 - 1:7 Нов гол за парижани. Точен отново е Уеа

88 - 1:8 Отново гол за ПСЖ. Диаби се разписа

90 - Край на мача!

В първата среща младите разградчани не успяха да стигнат до точката срещу Базел, след като в последната минута допуснаха поражение.