Полузащитникът на родния шампион Лудогорец Абел Анисе се разписа за националния отбор на Мадагаскар при 2:2 с Централна Африка. Мачът беше световна квалификация от зона Африка, а с общ резултат 5:2 от двата мача малгашите продължават за следващата фаза.

У дома те не започнаха срещата по най-добрия начин, като в 7-ата минута Гурие откри за Централна Африка. Раманамахефа изравни резултата за Мадагаскар в 15-ата, а в 34-ата домакините получиха правото да изпълнят дузпа. Анисе застана зад топката и макар вратарят да спаси изстрела му, при добавката бившият играч на Черноморец Бургас, ЦСКА и Ботев Пловдив отбеляза за 2:1.

Минутка преди почивката Централна Африка обаче изравни резултата, като точен беше Дагулу Козиаде.

Да края други попадения не паднаха, а Анисе остана на терена през всичките 90 минути.