Лудогорец и Черно море завършиха 0:0 в двубой от седмия кръг на efbet Лига. Двубоят бе доминиран от "орлите", но те направиха куп пропуски, които не им позволиха да спечелят трите точки. В края на двубоя Агибу Камара бе изгонен с директен червен картон. Черно море имаше един добър шанс в края на мача, който бе пропуснат и така двата тима не успяха да се победят.

start-photo.bg
70 снимки

Лудогорец за първи път от началото на сезона не успя да спечели двубой, като е четвърти в класирането след пет изиграни мача и има 13 точки в актива си, докато Черно море е втори със седем изиграни двубоя и 14 пункта на сметката си.

Мачът бе белязан с доста спорно положение. В 28-а минута Кайо Видал бе атакуван в гръб и падна в противниковото наказателно поле, като останаха огромни съмнения за наказателен удар след намесата на Цветомир Панов, но съдията Никола Попов подмина положението. ВАР разгледа ситуацията и потвърди решението на главния съдия. На повторенията обаче ясно се видя, че Панов не играе с топката и спъва Видал.

В 43-а минута Квадво Дуа получи великолепен пас от Педро Нареси, а нападателят стреля с глава, но Пламен Илиев блесна със спасяване, избивайки в корнер. Три минути след началото на второто полувреме Квадво Дуа получи нова великолепна топка в наказателното поле и стреля с глава от чиста позиция, но пак не бе точен.

В 56-а минута Лудогорец имаше нова страхотна възможност, след като няколко футболисти в зелено размениха бързи подавания, а на края на тази комбинация бе Квадво Дуа, който отправи мощен изстрел, но той профуча встрани от левия страничен стълб на Пламен Илиев.

В 75-а минута Агибу Камара извърши нарушение, за което получи жълт картон. ВАР посъветва главният арбитър да преразгледа ситуацията, а Никола Попов прецени, че този фал застрашава здравето на съперника и си промени решението, като му показа директен червен картон.

В 9-а минута на добавеното време Едгар Пачеко бе изведен по страхотен начин и бе очи в очи със Серджио Пат, като шутира силно, но ударът му премина над напречната греда.

• Това бе всичко за този мач.

90+11'
  • Клаудиу Кешеру извърши нарушение, за което получи жълт картон.

90+10'
  • Едгар Пачеко бе изведен по страхотен начин и бе очи в очи със Серджио Пат, като шутира силно, но ударът му премина над напречната греда.

90+9'
  • Виктор Попов получи жълт картон.

90+3'
  • Тодор Неделев се появи на мястото на Педро Нареси.

88'
  • Ренан Арияш замени Живко Атанасов.

85'
  • Даниел Димов извърши нарушение, за което получи жълт картон.

83'
  • Агибу Камара извърши грубо нарушение, за което получи жълт картон. ВАР посъветва главният арбитър да преразгледа ситуацията, а Никола Попов прецени, че този фал застрашава здравето на съперника и си промени решението, като му показа директен червен картон.

75'
  • Клаудиу Кешеру вече е на терена, Исмаил Иса отстъпи мястото си.

73'
  • Дуду излезе, Едгар Пачеко го замени.

72'
  • Това бе всичко от Кайо Видал, който отстъпи мястото си на Георги Русев.

71'
  • Спас Делев замени Рик Джонатан.

71'
  • Аслак Фон Витри видя празно пространство пред себе си и опита много силен изстрел от далечно разстояние, но Пламен Илиев парира с брилянтен рефлекс.

70'
  • Якуб Пьотровски замени Ивайло Чочев.

63'
  • Лудогорец имаше нова страхотна възможност, след като няколко футболисти в зелено размениха бързи подавания, а на края на тази комбинация бе Квадво Дуа, който отправи мощен изстрел, но той профуча встрани от левия страничен стълб на Пламен Илиев.

56'
  • Квадво Дуа получи нова великолепна топка в наказателното поле и стреля с глава от чиста позиция, но пак не бе точен.

48'
  • Съдията даде сигнал и втората част започна.

46'
  • Това бе всичко за първата част.

45+2'
  • Васил Панайотов бе декориран в жълто.

45+1'
  • Пламен Илиев получи жълт картон за оспорване на съдийско решение.

45+1'
  • Квадво Дуа получи великолепен пас от Педро Нареси, а нападателят стреля с глава, но Пламен Илиев блесна със спасяване, избивайки в корнер.

43'
  • Левият фланг отново бе опасният за домакините, а Рик Джонатан пусна пас към Кайо Видал, но се получи карамбол в наказателното поле, като накрая кълбото попадна в Агибу Камара, който бе непокрит на страхотна позиция, но завършващият му удар не бе точен.

34'
  • Кайо Видал бе атакуван в гръб и падна в противниковото наказателно поле, като останаха съмнения за наказателен удар след намесата на Цветомир Панов, но съдията Никола Попов подмина ситуацията