Шампионът Лудогорец, чрез социалните мрежи, се похвали, че футболистът на тима Кирил Десподов е бил с капитанската лента на България в световната квалификация срещу Северна Ирландия. Десподов я постави на ръката си, след като в края на първото полувреме Георги Костадинов напусне с контузия, а през второто полувреме Димитър Илиев я взе, тъй като е втори капитан в селекцията на Ясен Петров.

Прилагаме съобщението на "орлите" без редакторска намеса:

Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов игра с капитанската лента в националния отбор при равенството 0:0 срещу Северна Ирландия от световните квалификации. В Белфаст Десподов остана на терена 90 минути и на няколко пъти участва в добри атаки на "лъвовете", които завършиха без гол. Това бе първа точка на водения от Ясен Петров тим в световните квалификации за Катар 2022 след загубите от Швейцария и Италия.