Треньорът на Лудогорец Павел Върба призна, че отборът му е показал две лица при победата с 3:1 срещу Локомотив Пд. Той коментира представянето на тима пред DIEMA SPORT.
"Лицето, което показахме до 55-ата минута не бе добро -  губехме лесно топката, някои не се движеха добре, предоставяхме инициативата на съперника. Но след гола, който получихме и направените смени отборът заигра така, както аз искам. Последните 30 минути бяха перфектни.

Отборът показа сърце и характер - бяхме в ролята на доготващ и успяхме да спечелим. Второто полувреме играхме с двама нападатели и това донесе пормяната.
Смените помогнха много, влязоха добре в мача. Бяхме подготвени за играта на Локомотив, но не изпълнихме указанията през първата част. Липсваха и някои играчи заради здравословни проблеми.

Започва нова епоха за Лудогорец, имахме нужда от свежа кръв и съм доволен, че я получихме. Убеден съм, че новите ще ни помогнат много", заяви Върба.