Треньорът на Лудогорец Павел Върба си пожела среща с Интер в Шампионската лига. Специалистът говори след поражението с 1:2 от "нерадзурите" в Лига Европа.

"Мисля, че изиграхме един добър мач, поведохме в резултата, държахме се добре на терена, имахме възможности. Като цяло смятам, че изиграхме добър мач. Недопустима грешка направихме при втория гол, Интер поведе, а имаше няколко секунди до края на полувремето. Държахме ниво и през второто полувреме, играхме добре, но ни липсваше да вкараме втори гол.

Голът беше важен за нас, но вторият гол на Интер нещата - евтин гол. Интер заслужено продължава напред, но ние играхме по-добре в сравнение с първия мач. Съжаляваме, че отпадаме от Лига Европа, но отпадаме от един от най-добрите отбори в Европа. Знаете, че този отбор отпадна от групите на Шампионската лига. Ще бъда щастлив, ако следващия сезон се срещнем в Шампионската лига", каза Върба.