ЦСКА Москва показа завидно чувство за хумор и самоирония, след като отложи с 4 дни публикуването на репортаж от печалния си сблъсък с Лудогорец в групите на Лига Европа. „Армейците” бяха пометени с 1:5, записвайки една от най-тежките си загуби в европейските турнири, но пък приеха резултата с класа.

Дългото почти 12 минути видео бе посветено на подготовката, отпътуването и вълненията сред феновете преди мача в Разград. След това клипът продължава с най-интересните моменти от самия мач, но миг преди да стартира извадката от второто полувреме – в което Лудогорец наниза и 5-те си попадения – картината спира, а на екрана (около 11-ата минута от видеото) се появява следното съобщение: „Следващите кадри са предназначени изключително за лица над 18 години. Настоятелно препоръчваме на силно впечатлителните хора и тези със слаби нерви да отместят поглед от екрана, а също и на бременните жени.”