Крилото на Лудогорец - Бърнард Текпетей вкара гола за своя отбор при загубата с 1:2 от Динамо Загреб. След мача ганаецът заяви, че грешките в началните минути на двубоя са се оказали решаващи, въпреки че българският шампион създаде доста положения пред вратата на гостите.
"За мен това представяне не беше толкова добро, колкото искахме. Допуснахме два гола за 5 минути и това накрая се оказа решаващо. Въпреки това можехме да спечелим, защото имахме много ситуации да вкараме пред вратата на съперника, особено след почивката.

Сега трябва да видим какво можем да подобрим, за да покажем още по-добра игра на реванша. Във футбола нищо не е загубено, докато все още имаш време да играеш", коментира Текпетей.