Лудогорец допусна гол в добавеното време и загуби с 2:3 при гостуването си на Железничар Сараево (Босна и Херцеговина) в среща-реванш от първия кръг на младежката Шампионска лига по футбол.

Така разградчани отпаднаха драматично от надпреварата с общ резултат 3:4, след като първата среща завърши 1:1. Семир Дацич откри още в третата минута, но Ивайло Климентов изравни от фаул четири минути по-късно.

Босненците пак поведоха с попадение на Айдин Муягич в 54-ата минута, но четвърт час по-късно Мартин Милков отново изравни, а резултатът 2:2 пращаше Лудогорец напред по правилото за повече отбелязани голове на чужд терен.

В третата минута на допълнителното време, обаче, Харис Хайдаревич вкара за трети път в мрежата на разградчани и Железничар елиминира българите.