Дублиращият тим на Лудогорец охлади мераците на Локомотив София за третото място, след като го победи с 2:1 на своя стадион в Разград.

"Червено-черните" поведоха с гол на Тодор Траянов в 28-ата минута, но домакините направиха пълен обрат след почивката. Хюсеин Кельовлуев изравни в 48-ата минута, а Димо Бакалов направи 2:1 в 60-ата минута.

Освен Бакалов, за Лудогорец-2 играха още двама футболисти от първия тим - Владислав Стоянов и Серкан Юсеин, както и провелият зимна подготовка с тима на Павел Върба Иван Йорданов.

Загубата в Разград отдалечи Локомотив Сф на 6 т. от третото място, където в момента се намира Монтана. С победата си над Спартак Варна Хебър се изравни по точки с "червено-черните".