Италианският Аталанта направи равенство 2:2 при гостуването си в Австрия на Щурм Грац и остава начело в група „D“, а в другата среща полският Ракув Ченстохова и Спортинг Лисабон завършиха при равенство 1:1.

Александър Прас бе точен за 1:0 за Щурм Грац в 13-ата минута, а Луис Муриел в 34-ата и от дузпа в седмата минута на добавеното време на първата част обърна до 2:1 за Аталанта.

Домакините останаха с човек по-малко в 52-ата минута заради втория жълт и съответно червен картон на Щефан Хайрландер.

Въпреки това, домакините успяха да избегнат загубата, след като Шимон Влодарчик оформи крайното 2:2 в 80-ата минута от дузпа.

В класирането Аталанта е първи в групата със седем точки, докато Щурм Грац е втори с четири пункта, колкото има и третият Спортинг Лисабон.