Видеотон ще бъде следващият опонент на българския шампион Лудогорец във втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Унгарският шампион надви с 2:1 Дюделанж на „Панчо Арена”, след като в първия мач срещата завърши 1:1. Цял мач за Дюделанж изигра българина Едисон Йорданов, който получи жълт картон във втората минута на добавеното време в края на срещата.

Видеотон Дюделанж

източник: БГНЕС

Успехът за унгарците не дойде хич лесно. Бившият сръбски национал Данко Лазович даде аванс на Видеотон в 18-ата минута, след като завърши атака, която бе подета от Лоик Него. Двата отбора се прибраха в съблекалните при аванс от един гол за домакините, но Клеман Кутурие панира всички на „Панчо Арена” в 54-ата минута с попадение за люксембургците.

Четири по-късно Марко Счепович отново поведе Видеотон напред, за да оформи крайният резултат във Фелкшут.

Главният съдия Дънкан Робъртсън показа червен картон на Бриан Мелис от Дюделанж в третата минута на добавеното време.