Съдийска бригада от Гърция ще свири последния мач на Лудогорец от Шампионската лига срещу шампиона на Франция Пари Сен Жермен, който е във вторник в Париж. Главен съдия на двубоя ще бъде Тасос Сидиропулос, а негови помощници ще бъдат Дамянос Ефтимиадис и Полихронис Костарас.

Зад вратите на "Парк де Пренс" ще бъдат Хараламбос Калогеропулос и Александрос Аретопулос. Четвърти съдия на срещата е Лазарос Димитриадис.

37-годишният Сидиропулос е международен съдия на ФИФА от 2011 година. За последно той ръководи двубой в Шампионската лига на 19 октомври, когато Борусия Мьонхенгладбах победи с 2:0 Селтик като гост.

До този момент Сидиропулос два пъти е бил съдия на мачове на Лудогорец в Европа. Той бе четвърти рефер при победата на "орлите" с 2:1 над Партизан през 2013 година и главен съдия при поражението с 0:1 от Валенсия като гост в осминафиналите на Лига Европа през март 2014 година.

Главен съдия на другия мач от групата между Базел и Арсенал ще бъде португалецът Мануел де Соуса.