Треньорът на Лудогорец Станислав Генчев бе много доволен след успеха с 4:2 над Левски на „Герена“.

Антон Узунов
59 снимки

„Първото полувреме беше много силно за нас и трябваше да водим с два гола. Започнахме добре второто полувреме и вкарахме попадение. Получи се леко отпускане след това и Левски ни превъзхождаше в един период мача. Не е никак лесно да разбереш, че ще водиш такъв двубой часове преди сблъсъка. Но всички се справихме по план. Нямаше как да разберем по-рано, след като вчера се случи промяната. Лудогорец винаги се е стремял към атакуващ футбол и ще продължим така. Зрителите са останали доволни от двубоя. Не са много отборите, които са вкарвали четири гола на „Герена“. Левски е в подем и имат невероятна подкрепа“, заяви Генчев.

„Не е приятно, когато се изискват промени. Футболистите бяха свикнали с Валдас, но това е футбола и трябва да продължим напред“, добави още той.