Лудогорец победи с 2:1 грузинския шампион Динамо Тбилиси в приятелски мач, игран в турския курорт Белек. "Зелените" взеха преднина след близо четвърт час игра след точно изпълнение на дузпа. Матиас Тисера беше фаулиран в наказателното поле и реализира 11-метровия наказателен удар.

В 17-ата минута шут на Якуб Пьотровски не намери целта, а в оставащото време до почивката не се стигна до повече голови положения пред двете врати. В 72-ата минута Кобури стреля силно, но гредата спаси Лудогорец от изравняване. Четири минути след това Имран Омар с изпълнение на фаул изравни в полза на Динамо.   Две минути преди изтичане на редовното време Кирил Десподов центрира от ъглов удар и Антон Недялков с глава реализира победния гол в полза на шампионите.