Наставникът на Арда - Александър Тунчев, коментира домакинското равенство 1:1 с шампиона Лудогорец в двубоя от третия кръг на плейофите във втората четворка на efbet Лига. Специалистът остана на мнение, че в отбора му се вижда израстване.

„В последната секунда имахме 100%-ова ситуация, Чинонсо Офор трябваше да отбележи. По-важното е, че направихме едно израстване след предишните два мача, които загубихме с тежки резултати‘, започна Тунчев.

startphoto.bg
84 снимки

„Момчетата показаха едно високо ниво срещу Лудогорец. В миналия домакински мач срещу тях играхме добре, но наказваха грешките ни, радостно е, че днес успяхме да минимизираме до голяма степен тези грешки“.

„Особено през първото полувреме бяхме малко респектирани, Лудогорец е класен отбор, но след първите 15-ина минути показахме зъби. Имаше ситуации, в които трябваше да имаме по-добри подавания, да ги изиграем по друг начин и да се развият по-добре“.

„Независимо, че Лудогорец вече е шампион, едва ли не всеки казва, че не подхождат сериозно към мачовете, имат много класни футболисти и се радвам, че седяхме добре. Битката за третото място държи футболистите концентрирани, има и напрежение, но ако не можеш да се справиш с напрежението, по-добре да не играеш футбол“, завърши Тунчев.

подкрепя българския спорт