Хебър посреща шампиона Лудогорец в среща от 24-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион “Георги Бенковски” в Пазарджик е с начален час 14:30 и ще може да бъде наблюдаван по DIEMA SPORT. На Gong.bg ще проследим срещата минута по минута.

Двата тима са на коренно противоположни позиции в подреждането. Гостите са на второ място, с 4 точки пасив от лидера ЦСКА, докато домакините са предпоследни и мястото им в елита не е никак сигурно.

В предишния кръг Хебър загуби с 0:2 при визитата си на директния конкурент за оцеляване Пирин в Благоевград, докато Лудогорец трудно обърна Черно море до 3:2 на своя стадион в Разград. Интересното е, че разградчани загубиха също от „орлетата“, но в по-предишния кръг с 0:1.

Хебър няма да може да разчита на наказаните Мартин Михайлов и Камен Хаджиев, които са наказани за натрупани картони.

Във втория си мач начело на Лудогорец треньорът Ивайло Петев няма да може да разчита на Доминик Янков заради травма на халфа. Рик Джонатан и Диниш Алмейда пък са дълготрайно контузени.

През есента срещата не завърши никак добре за Хебър. „Гробарите“ загубиха с 0:6 на „Хювефарма Арена“.