Лудогорец ще се изправи срещу Университатия Крайова в последната си контрола, преди започването на официалните мачове. Сблъсъкът е от 19:00 часа и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към срещата, като я проследи минута по минута.

Лудогорец демонстрира перфектна форма досега в контролите си, като спечели три от три, вкарвайки осем гола и запазвайки вратата си без попадение във всеки един от тези случаи. "Орлите" изглеждат пределно мотивирани да покажат най-доброто си лице на старта на сезона, който ще е срещу Динамо Батуми от първия предварителен кръг на Шампионската лига.

Университатия Крайова е румънски отбор, който завърши на трета позиция в местното първенство през изминалия сезон. Тимът е стабилен, като ще играе в Лигата на конференциите, след като спечелия финалния двубой, за да си спечели правото за това участие. Това ще е трета проверка за Крайова, като има една победа и едно поражение.